X
چاپ پذیری عالی کاغذ سنگی
مدیر سایت
/ دسته ها: کاغذ سنگی

چاپ پذیری عالی کاغذ سنگی

خدمات تکمیلی چاپ

همانطور که میدانید: خدمات تکمیلی چاپ به مجموعه فرآیند هایی همچون کوتینگ، لمینت، روکش سلفون و… گفته میشود، که سبب افزایش مقاومت الیاف نازک و شکننده ی سلولزی موجود در کاغذهای معمولی در برابر عواملی همچون رطوبت، گرد و غبار و تغییرات دمایی میشود.

کاغذ سنگی به جهت آنکه عاری از هرگونه الیاف سلولزی است، یک رفتار کاملا متفاوت در فرآیند چاپ با دستگاههای دیجیتال از خود نشان میدهد.
این کاغذ کاملا ضد آب است. ضمن اینکه تغییرات دمای هوا هیچ تاثیری بر روی سایز این کاغذ ندارد. بنابراین بدیهی است که به خدمات تکمیلی چاپ نیاز نداشته باشد.

چرا چاپ کاغذ سنگی با کیفیت است؟

عدم وجود الیاف کوتاه و بلند سلولزی و بافت یکدست و همگن این کاغذ سبب میشود، تا مرکب به بافت درونی آن نفوذ نکرده و مرکب را به مقدار بسیار کمتر از سایر کاغذ ها مصرف نماید.

جالب است بدانید: وجود پرز بر روی بافت کاغذ های معمولی سبب کاهش عمر مفید دستگاههای چاپ میشود، در صورتی که کاغذ سنگی هیچگونه پرزی بر سطح خود نداشته و کاملا نرم و مخملی است.

طبق موارد گفته شده به خوبی مشخص است، که چاپ بر روی کاغذ تولید شده از سنگ در مقایسه با چاپ بر روی کاغذ تولید شده از چوب درختان، علاوه بر کیفیت بالا موجب حذف مراحل اضافی و پایین آمدن هزینه نهایی و کوتاه شدن زمان چاپ میشود.
ضمن اینکه کاغذ سنگی به محض خارج شدن از قسمت تحویل دستگاه چاپ کاملا خشک بوده و نیازی به مراقبت ندارد.

مطلب قبلی کاغذ سنگی دارای ماندگاری و طول عمر بالا
مطلب بعدی کاغذ سنگی دارای بافتی نرم و یکنواخت
Print
1107 رتبه بندی این مطلب:
3/0
درباره ما

کاغذ سنگ نسل جدیدی از کاغذ است که ماده اولیه آن پودر سنگ بوده که جایگزین استفاده از چوب درختان برای تولید کاغذ است. از خواص آن ضد آب بودن ، مقاومت در برابر پارگی، جلوه ی جادویی رنگها بر روی آن و در نهایت برگشت پذیری آن به خاک طی دوره بازیافت کوتاه مدت عنوان می گردد.

تلفن ثابت (1) : 1934-3333-045
تلفن ثابت (2) : 1608-3333-045
دفتر تهران : 2661-8608-021
ایمیل : info@kiakosar.com

ادامه

آخرین مقاله

13

دی

2021

جلسه در دفتر نایب رییس مجلس شورای اسلامی و مدیرعامل بانک ملی ایران

جلسه در دفتر نایب رییس مجلس شورای اسلامی جناب آقای دکتر نیکزاد و اقای دکتر حسین زاده مدیرعامل بانک ملی ایران

نویسنده: مدیر سایت

جلسه رفع موانع تولید در حمایت از شعارملی رهبر معظم در راستای جهش تولید در دفتر مقام معزز جناب آقای دکتر نیکزاد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم اردبیل با حضور دکتر حسین زاده رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بانک ملی ایران به همراه نماینده محترم پارلمانی بانک ملی ایران و رئیس هیئت مدیره شرکت آرتا کیا کوثر سهامی خاص به همراه مشاوران ارشد طرح در مورخه 16/10/9

نظرات (0)
تعداد نمایش ها (135)
رتبه مطلب: 4/0
ادامه مطلب

دسته ها: کاغذ سنگی

کلمات کلیدی:

موقعیت ما
دی ان ان